Jarný ženský deň

Deň venovaný špeciálne ženám

Každá z nás má záujem byť krásna a príťažlivá. Chceme byť obdarené zdravím, silou, vonkajším i vnútorným bohatstvom. Áno, je to dosiahnuteľné. Je však potrebné urobiť pevné rozhodnutie, nepodľahnúť starým zvykom, ktoré nás v dosiahnutiu šťastia a spokojnosti príliš nepodporujú. Je potrebné vybudovať si nový, zdravší postoj, rozvinúť v sebe túžbu dosiahnuť vnútornú harmóniu. Lebo od nej sa, pochopiteľne, odvíja aj tá vonkajšia.
 
Kedy by sme tak mali urobiť, ak nie práve na jar? S uvedeným ročným obdobím sa spája nástup novej energie, nové plány, nový život. Počas nášho ženského dňa to využijeme. Cez fyzické i mentálne cvičenia, prácu s dychom, cez dotyk či zmyslový vnem budeme pôsobiť na jemnejšie úrovne vnímania nášho fyzického i mentálneho stavu. Z vnútorných orgánov sa zameriame na pečeň. Paradoxne práve v zime mohlo dôjsť k jej prehriatiu v dôsledku ťažej stravy či nespracovaných emócií. Ak pociťujeme stavy nepokoja, napätia až výbušnosti, je čas venovať pozornosť práve pečeni. Osviežime, zharmonizujeme ju kvalitnou vegánskou stravou i bylinnými čajmi. No a k zlepšeniu fungovania tým pomôžeme aj jej „partnerovi“, ktorým je žlčník. Pomôže dotyk a ďalšie zmyslové vnemy, ako napríklad vôňa (aromatouch). Cez zmysel zraku na nás zapôsobí krása a dokonalosť vyžarujúca zo sôch i nástenných obrazov s vyobrazeniami budhov. Práve nimi je vyzdobený celý vnútorný priestor chrámu, ktorý sa na pár hodín stane našim útočiskom.
 
Marec je mesiac, kedy celý svet oslavuje krásu a silu ŽENY. Aj v našich končinách sa spája so sviatkom MDŽ, jarný ženský deň tak pokojne môže predstavovať aj príjemný darčekom pre milovanú ženu, či už ide o priateľku, manželku, matku, alebo kamarátku. V prípade záujmu vám vystavíme DARČEKOVÚ POUKÁŽKU, stačí napísať na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Keďže počet miest na podujatí je limitovaný, záujem zúčastniť sa ho (prípade aj záujem o spomínanú poukážku) avizujte čím skôr e-mailom na adrese ivka.pischova@jonang.sk.
 
Vstupné: 48 eur, splatné po obdržaní spätného mailu o registrácii.

Čas a miesto konania